Kadra

Dyrektor szkoły

Grzegorz Konieczny – wychowanie fizyczne

Zastępca dyrektora

Urszula Bogunia – informatyka/ wychowawca VA

Nauczyciele


Agnieszka Biernat – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca IB
Anna Cieślar – język niemiecki
Natalia Chrapek –
Marcin Drózd – nauczyciel współorganizujący kształcenie/ zajęcia rewalidacyjne/ wychowawca VB
Natalia Duraj –
Edyta Frymel – nauczyciel współorganizujący kształcenie/ socjoterapeuta/ wychowanie przedszkolne/ świetlica
Marta Góralik – język angielski
Dariusz Góra – biologia/ świetlica
Marek Gluza – matematyka/ informatyka
Mateusz Grelowski – matematyka / fizyka/ WYCHOWAWCA IVA
Bożena Harwot-Podżorska – religia ewangelicka
Anna Dziedziak-Skark – psycholog szkolny/ zajęcia rewalidacyjne
Anna Jonszta – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca IIIB
Natalia Kępińska – historia/ WDŻ/ wychowawca VIIIB
Marcin Kukuczka – język angielski
Joanna Kulesza – język polski welina Konieczny – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Wioletta Korczyk – nauczyciel współorganizujący kształcenie/ zajęcia rewalidacyjne
Grzegorz Korzec – wychowanie fizyczne/ zajęcia rewalidacyjn/ wychowawca VIIIA
Ewa Krzywoń – język polski / wychowawca VIIIA
Beata Ledniowska -świetlica/ pedagog szkolny/ zajęcia rewalidacyjne/ wychowawca VIIB
Patrycja Legierska – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca IA/ zajęcia rewalidacyjne/ terapeuta pedagogiczny
Maria Lorek – świetlica/ muzyka/plastyka/ WDŻ
Alicja Łukasiak – przyroda/ geografia
Andrzej Łukasiak – wychowanie fizyczne
Alicja Malisz – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca IIA/ zajęcia rewalidacyjne
Anita Nowicka – Sporoska – logopeda/ pedagog szkolny/ zajęcia rewalidacyjne
Izabela Pagacz – biblioteka/ religia katolicka/ wychowawca VIIA
Katarzyna Pasterny – wychowanie przedszkolne
Błażej Piksa – historia/ WOS
Gabriela Sikora – wychowanie przedszkolne
Ewa Stawiarz – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca IIIA

Karolina Stawiarz – chemia
Eliza Szatkowska – Dziadek – nauczyciel współorganizujący kształcenie/ wychowawca VIA/ terapeuta pedagogiczny
Monika Szczypka – wychowanie przedszkolne/ język angielski

Adrianna Szłapa – język angielski
ks. Adrian Trzopek – religia katolicka
Eliza Zawada – wychowanie przedszkolne

Pracownicy administracji i obsługi

Baszczyńska Ewelina – sprzątaczka

Dec Edward – konserwator

Goszyk Beata – pomoc kuchenna
Szczypka Beata – pomoc nauczyciela
Węglarzy Izabela – pomoc kuchenna

Janota Agata sprzątaczka

Janota Jacek – konserwator

Kret Elżbieta – pomoc nauczyciela
Stuchlik Bożena – pomoc nauczyciela
Wilczek Joanna– intendent

Matysiak Małgorzata– kierownik gospodarczy
Piksa Anna– inspektor
Szczerba Jolanta – główna księgowa

Palarczyk Eugenia – pomoc nauczyciela

Palarczyk Romuald – konserwator

Puzoń Izabela – sprzątaczka

Siekierka Wanda – pomoc kuchenna

Szwałek Ewa – pomoc kuchenna

Tomik Wioleta – sprzątaczka

Wojacka Ilona – pomoc kuchenna